Nowości w darmowych programach dla domu

Gościmy w darmowych programach dla domu

Aktualnie jest 7 gości online
Przeglądarki internetoweComodo Dragon Internet Browser 22.0.4.0


Comodo Dragon Internet Browser, przeglądarka internetowa comodo chrome


Comodo Dragon Internet Browser 22.0.4.0 to super szybka i darmowa przeglądarka internetowa, oparta na przeglądarce chrome, autorstwa projektantów narzędzi zabezpieczających Comodo Antivirus i Comodo Firewall, którzy tym razem zaprojektowali przeglądrkę z wyższym poziomem zabezpieczeń.
Czytaj całość...


Firefox 13 PL


przeglądarka internetowa Firefox 13 PL

Firefox 13 PL to najnowsza wersja świetnej, darmowej i popularnej przeglądarki internetowej, dzięki której można szybko i bezpiecznie surfować po Interneci, przebywać na kilku stronach na raz dzięki funkcji kart - zakładek w jednym oknie przeglądarki...

Czytaj całość...


Opera 11.64Opera przeglądarka internetowa


Opera jest bardzo znaną przeglądarka internetową uznawaną przez niektórych nawet za najlepszą. Plusy Opery to szybkość ładowania stron internetowych, a także posiadanie wielu ciekawych i przydatnych funkcji.

Czytaj całość...


Firefox 12 PL


Firefox 12 PL

Firefox 12 PL to najnowsza wersja świetnej, darmowej i popularnej przeglądarki internetowej, dzięki której można szybko i bezpiecznie surfować po Interneci, przebywać na kilku stronach na raz dzięki funkcji kart - zakładek w jednym oknie przeglądarki...

Czytaj całość...


Mozilla Firefox 9.0.1 PL


Mozilla Firefox 9.0.1 PL

Mozilla Firefox 9.0.1 PL to najnowsza wersja świetnej, darmowej i popularnej przeglądarki internetowej, dzięki której można szybko i bezpiecznie surfować po Interneci, przebywać na kilku stronach na raz dzięki funkcji kart - zakładek w jednym oknie przeglądarki...

Czytaj całość...


Maxthon 3.0.19.2000Maxthon 3.0.19.2000 darmowy dobry program, pobierz, download, ściągnij
Maxthon 3.0.19.2000 to najnowsze wydanie bardzo popularnej i wielokrotnie nagradzanej na całym świecie nakładki na przeglądarkę Internet Explorer. Dzięki nakładce można przeglądać kilka stron w jednym oknie przeglądarki. Maxthon pozwala na gesty myszy i techniki przeciągnij i upuść (Drag&Drop) co znacznie usprawnia i przyspiesza surfowanie po Internecie. Nakładka Maxthon ma system zapobiegający zawieszaniu się przeglądarki i usprawnienia służące do przyspieszania wczytywania stron internetowych. Aplikacja czyta RSS, a poza tym pozwala użytkownikom wysyłać swoją listę ulubionych stron na serwer autora programu, co pozwala na korzystanie ze swoich ulubionych stron, wszędzie gdzie użytkownik będzie korzystał z innego komputera. Standardem są już blokowanie reklam i wyskakujących okienek, oraz filtrowanie zbędnych i często niebezpiecznych treści internetowych - to wszystko Maxthon posiada.

Czytaj całość...


SeaMonkey 2.0.11 PLSeaMonkey 2.0.11 PL darmowy dobry program, pobierz, download, ściągnij
SeaMonkey 2.0.11 PL to świetny pakiet od Mozilli, który zawiera w sobie kilka najlepszych programów, do szybszego korzystania z Internetu. Znajdziemy tu przeglądarkę internetową, klienta poczty e-mail oraz grup dyskusyjnych, edytor stron internetowych i aplikację do obsługi IRC. Pakiet narzędzi jest ze sobą sprawnie zintegrowany i umożliwia w pełni dostosowanie wyglądu i funkcjonalności według Twoich własnych upodobań. Spokojnie można stwierdzić, że SeaMonkey to synonim wygodnej obsługi, a także wysokiego poziomu zabezpieczeń - a na dodatek wszystko po polsku. Nic dodać nic ująć.

Czytaj całość...


Mozilla Firefox 3.6.13 PLMozilla Firefox 3.6.13 PL
Mozilla Firefox 3.6.13 PL to najnowsza wersja świetnej, darmowej i popularnej przeglądarki internetowej, dzięki której można szybko i bezpiecznie surfować po Interneci, przebywać na kilku stronach na raz dzięki funkcji kart - zakładek w jednym oknie przeglądarki. Firefox ma możliwość blokowania wyskakujących okienek reklamowych, a ponadto reklam wyświetlanych na stronach internetowych. Przeglądarka ta pozwala na bardzo szybkie wyszukiwanie informacji w internecie i ma możliwość dostosowywania pasków narzędziowych. Program Firefox umożliwia również wyświetlanie kanałów RSS i Atom News. Mozilla Firefox to przeglądarka bardzo funkcjonalna przez rozszerzenia, których ciągle przybywa dzięki społeczności Mozilla.

Czytaj całość...


Opera 9.63program Opera


Czytaj całość...


Netscape 9.0.0.5program Netscape


Czytaj całość...


Mozilla Firefox 3.5.2Mozilla Firefox


Czytaj całość...


Internet Explorer 8program Internet Explorer pobierz download


Czytaj całość...